• Takım olarak satılan ürünlerde, alt çamaşırlarda ve bodysuitlerde hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iade yapılmamaktadır.

  • İndirimli olarak satılan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürün iade şartlarını sağlayan bir ürün ise iade edebilirsiniz. 

  • Tek olarak satılan sütyen ve braletleri kargoyu teslim aldığınız andan itibaren 15 gün içinde iade edebilir veya farklı bir bedeniyle ücretsiz değiştirebilirsiniz.

  • Ürünler orijinal ambalajında; hasar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. İade etmek istediğiniz üründe deneme/kullanım sonucu oluşan deforme, ter kokusu, parfüm kokusu vb. gibi olumsuzluklar varsa iade talebiniz kabul edilmeyecektir. 

  • Siparişlerinizle birlikte gönderilen e-arşiv faturanın en alt kısımda bulunan iade bölümünü eksiksiz bir şekilde doldurulup iade etmek istediğiniz ürünle birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

DEĞİŞİM VEYA İADE TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYİN:

1. "Hesabım" sekmesinden "Siparişlerim" bağlantısına tıklayın.

2. Açılan sayfada "SİPARİŞ GEÇMİŞİ VE DETAYLAR" bağlantısına tıklayın. 

3. "Detaylar" bağlantısına tıklayın. 

4. Değişim yapmak veya iade etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra "Açıklama" kısmı doldurun ve sonrasında "iade talep fişi hazırla" bağlantısına tıklayın.

5. İade talebiniz bize ulaştıktan sonra tarafınıza mail gönderilecektir. 


mobil alt menu