İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

  • Takım olarak satılan ürünlerde, alt çamaşırlarda, çoraplarda ve bodysuitlerde hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iade yapılmamaktadır.

  • İndirimli olarak satılan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürün iade şartlarını sağlayan bir ürün ise iade edebilirsiniz. 

  • Tek olarak satılan sütyen ve braletleri kargoyu teslim aldığınız andan itibaren 15 gün içinde ücretsiz iade edebilir veya farklı bir bedeniyle değiştirebilirsiniz.

  • Ürünler orijinal ambalajında; hasar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. İade etmek istediğiniz üründe deneme/kullanım sonucu oluşan deforme, ter kokusu, parfüm kokusu vb. gibi olumsuzluklar varsa iade talebiniz kabul edilmeyecektir. 

  • Siparişlerinizle birlikte gönderilen e-arşiv faturanın en alt kısımda bulunan iade bölümünü eksiksiz bir şekilde doldurulup iade etmek istediğiniz ürünle birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

DEĞİŞİM VEYA İADE TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYİN:

1- Hesabınıza giriş yapın. (Misafir kullanıcı olarak sipariş oluşturduysanız iade/değişim talebiniz için info@bralet.com.tr adresine mail atabilirsiniz)

2 - "SİPARİŞ GEÇMİŞİ VE DETAYLAR" bağlantısına tıklayın. 

3 - Açılan sayfada "Sipariş Referans Kodu"na tıklayın.

4 - Açılan sayfada aşağıya doğru indikten sonra sırasıyla,

iade etmek istediğiniz ürünü seçin, 

iade sebebinizi yazın (eğer farklı bir bedenle değişim isterseniz lütfen bu alana istediğiniz bedeni yazın),

"Ürün İade Talep Fişi Hazırla" bağlantısına tıklayın.

5 - Talebiniz oluşturulduktan sonra "Doğrulama için bekliyor" yazısını göreceksiniz.

İade talebiniz incelendikten sonra tarafınıza mail yoluyla talebinizin onayı veya reddi hususunda bilgilendirme yapılacaktır. Lütfen posta kutunuzu kontrol ediniz.


mobil alt menu